Kontakt

Kontakt oss

Vi vil gjerne høre fra deg.
Bruk kontaktinformasjonen for å komme i kontakt med oss, eller ta kontakt direkte med kontaktpersonene for våre avdelinger under.
Du kan også sende oss en melding via kontaktskjemaet.

Edvard Griegs Vei 3, 5059 Bergen

Telefon: 55 31 02 78

E-post: post@radgivende-biologer.no

Send oss en melding

Kontaktpersoner

Linn Eilertsen

Daglig leder - Fagansvarlig Land

Mobil: 414 60 197

E-post: linn.eilertsen@radgivende-biologer.no

Geir Helge Johnsen

Fagansvarlig Vann

Mobil: 971 05 910

E-post: geir.johnsen@radgivende-biologer.no

Bjarte Tveranger

Fagansvarlig Oppdrett

Mobil: 951 65 850

E-post: bjarte.tveranger@radgivende-biologer.no

Bjart Are Hellen

Nestleder - Fagansvarlig Fisk

Mobil: 971 39 899

E-post: bjart.are.hellen@radgivende-biologer.no

Mette Eilertsen

Fagansvarlig Marint

Mobil: 473 96 376

E-post: mette.eilertsen@radgivende-biologer.no

Christiane Todt

Fagansvarlig Taksonomi

Mobil: 991 58 629

E-post: christiane.todt@radgivende-biologer.no

Her holder vi til